veldtoertocht kalender 2012-2013

VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK  NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT
Antwerpen – Bergen op Zoom – Breda – Turnhout
WINTER 2012 - 2013
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
23-sep-12 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-10.30 12/25/45/60 WTC Schoten vzw
30-sep-12 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 08.00-10.30 15/25/42/52 Rijkevorselse WielerToeristen
07-okt-12 Sint-Lenaarts kantine FC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 15/27/35/46 WTC De Durvers
07-okt-12 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/45 mc Den Uil / vriendenkring brandweer
13-okt-12 Sint-Job in ‘t Goor kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 09.00-14.00 15/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
13-okt-12 Wechelderzande kantine KFC De Vrede, Voelbalstraat 08.30-14.30 15/25/35/45 KFC De Vrede
14-okt-12 Hoogerheide zwembad De Plantage, Sportlaan 4 08.30-10.30 25/45 TC de Grensrijders
14-okt-12 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45 Tripple Bikers MTB club
14-okt-12 Ulicoten sportpark De Bremer, Bernardusstraat 19 08.00-10.30 17/30/45/55 SVU / WVU De Haaibikers
14-okt-12 Sprundel De Trapkes, Hertogstraat 5 08.00-10.00 25/45 TC Sprundel
21-okt-12 Meerle Parochiezaal "Ons Thuis", Gemeenteplein 07.30-10.30 25/40 vzw De Pieretrappers
21-okt-12 Wouwse Plantage café De Reebok, Plantagebaan 211 08.30-10.00 25/40 RTC Zomerlust
21-okt-12 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen
21-okt-12 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 kids/25/35/45 Beerse Wielertoeristen
27-okt-12 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Wijntuinstraat 08.30-14.00 17/26/32/42/50 Midweek Specials
28-okt-12 Zundert café Stuivezand, Bredaseweg 43 08.00-10.30 25/40/55 WTC De Trappistentrappers
28-okt-12 Essen-Hoek sporthal college, Rouwmoer 7 08.00-10.00 13/23/39 Hoekse trappers
28-okt-12 Zoersel kantine KFC Zoersel, Kievitheide 07.30-10.30 28/42 WTC De Windklievers
01-nov-12 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-10.30 18/30/50 WTC De rappe wielen
04-nov-12 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.30-10.00 20/30/40 Audax klub Nederland
04-nov-12 Terheijden stalhouderij Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 28/35/43/50 WV Terheijden
11-nov-12 Oostmalle ontmoetingscentrum De Notelaar, Lierselei 17-19 08.00-12.00 30/40/50 WTC Tornadospurters
11-nov-12 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-11.00 15/25/40 Sunshine trappers VZW
11-nov-12 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.30-10.30 23/38/55 Mountainbike Ossendrecht
18-nov-12 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.30 28/48/65 Antwerp ATB team / Scouts Heide
18-nov-12 Vosselaar sporthal, Diepvenneke 43 07.30-10.30 25/45 WTC Bokkespurters
18-nov-12 Halsteren Tenniscentrum De Melanen, Langstraat 5a 08.00-10.00 25/50 Stichting Vrienden voor het goede doel
18-nov-12 Galder cafe Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 25/45 sporting Oekel / FC Kees van Boxel
18-nov-12 Wijnegem gemeentelijke lagere school, Schoolstraat 08.00-11.00 15/30/42 Wijnegem Bicycle club
24-nov-12 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.30 15/25/45 KFC MB Sint-Job
25-nov-12 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 28/45 ATB team Sirocco
25-nov-12 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.45-10.00 28/45 RTC Prinsenbeek
02-dec-12 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 28/47 FC Brabantia
02-dec-12 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-10.00 15/27/45/60 WTC De Stoempers
09-dec-12 Wouw  café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/31/47/62 RTC De Molenrijders
09-dec-12 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.30-10.00 15/30/45 WV Tourmalet
09-dec-12 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.00 25/45 WTC De Trappers vzw
16-dec-12 Ossendrecht volksabdij, Onze Lieve Vrouw ter Duinenlaan 199 08.00-10.30 25/35/45 WTC Woensdrecht
16-dec-12 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Kievitheide 08.00-10.30 15/30/45 KWB Zoersel
23-dec-12 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw
23-dec-12 Nieuwmoer FC Nieuwmoer, Essensteenweg 67 08.00-10.30 25/40 KFC Nieuwmoer
26-dec-12 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 23 08.30-11.00 25/45 KWB fietsclub Westmalle
30-dec-12 Sint-Job in ‘t Goor De Padvinders, Ontspanningslaan 10 08.30-11.00 15/27/37/45 WTC Sas 4
06-jan-13 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.30-10.00 25/40 RTC Zundert
06-jan-13 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1  08.30-10.30 25/45 Wielercomité Huijbergen / 9 uur aan de kerk
06-jan-13 Oostmalle Kon. Atheneum, Herentalsebaan 56 08.00-10.30 18/28/45 De Lustige Trappers Malle vzw
13-jan-13 Putte Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan
13-jan-13 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes
20-jan-13 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius
20-jan-13 Etten-Leur café Hof van Holland, van Bergenplein 41 08.00-10.00 25/45 TWV De Turfrijders
20-jan-13 Hoogerheide manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 30/50 Roparunteam 14 in ‘t uur 
27-jan-13 Wechelderzande Voetbalcantine FC De Vrede, Voetbalstraat 1 08.30-10.30 15/25/45 MTB Liever Bergaf
27-jan-13 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 07.30-10.30 25/45 WTC Onze Hoop vzw
27-jan-13 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.30-10.00 15/30/45 WV Tourmalet
27-jan-13 Hoogerheide Sports & Pleasure, Sportlaan 2a 08.30-10.30 15/25/45 Roparunteam Door Dik En Dun
03-feb-13 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.30 17/26/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
03-feb-13 Kalmthout Gemeentehallen, KMO-zone Bosduin 08.00-10.30 25/40 MTB De Bosduiners
03-feb-13 Roosendaal Sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5 08.00-10.00 30/45 Roparunream Thorrunners Roosendaal
10-feb-13 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/27/45 school Berkenbeek
17-feb-13 Achterbroek sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 08.00-10.30 15/25/32/40 WTC Achter d'Hei / Bosduin wielerclub vzw
17-feb-13 Schilde kantine KFC Schilde, Rozenhoek 08.00-10.00 15/28/40 WTC Blijf jong Schilde
17-feb-13 Bergen op Zoom In den Kajuit, Boulevard Noord 6 08.00-10.30 30/50/60/90 TC de Markies
24-feb-13 Wildert café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-10.30 17/25/42 WTC ‘t Pedalleke VZW
03-mrt-13 Kalmthout Renault  Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 08.00-10.30 30/45 WTC Heidestoempers / Bosduin wielerclub vzw
10-mrt-13 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 28/45 Pek & Slik
15-mrt-13 Hoogerheide Huijbergseweg 128 19.00-21.00 30/45 www.circusmaximus.nl
De gegevens voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld.  De uitgever kan echter niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave.
V.U.  VTTochten@grensloostoeren.net editie 1/11-09-2012
Ĉ
Bob Rasenberg,
21 sep. 2012 00:02
Comments